Nädalavahetusel võitlevad medalitele Noortesarja ujujad ja pardikesed

Nädalavahetusel võitlevad medalitele Noortesarja ujujad ja pardikesed

  • 05.04.2018

Sellel nädalavahetusel on Kalevi Ujumiskooli ujujatel tihe nädalavahetus, sest laupäeval toimub Sõle ujulas Noortesarja III etapp ning pardikesed stardivad võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” III etapil.

Laupäeval stardivad meie ujujad Noortesarja III etapil ning lisaks sihikul olevatele medalitele üritatakse kindlustada pääsmed 2. juunil toimuvale finaalvõistlusele kuhu pääsevad kolme tsooni 16 kõige kiiremat ujujat ala kohta (8 ujujat 400m distantsidel). Seekord on startimas Noortesarja etapile 29 meie klubi ujujat ning viimase kahe etapiga on võidetud 35 medalit.

Pardikesed on omakorda võistlustules pühapäeval ning seda Keilas toimuval “Kõik Meie Pardikesed” III etapil. Sarnaselt Noortesarja ujujatele üritavad ka nemad kindlustada pääsmed finaalvõistlustele, mis peetakse 19. mail. Võistlustele on sõitmas korralik Ujumiskooli armaada, sest vette hüppab lausa 34 meie klubi ujujat.

Lisaks ujumisele on Kalevi Ujumiskool korraldamas ka Noortesarja III etappi ning loodetavasti suudame kõigile pakkuda mõnusat ja head võistlusõhkkonda!