Neljapäeval hüppavad ujujad vette ujumisvõistlusel Kalev Open

Neljapäeval hüppavad ujujad vette ujumisvõistlusel Kalev Open

  • 10.11.2015

Neljapäeval algab Kalev Spas kaks päeva kestev ujumisvõistlus Kalev Open, kus stardis on ka 36 Ujumiskooli ujujat.

Starti on oodata kõiki meie klubi tippujujaid – Martin Liivamägi, Frank Johan Ojarand, Tess Grossmann, Katariina Mäll jpt. Võistlusprillidelt pühib tolmu pealt ka Andres Olvik, kes on starti tulemas 200 m vabalt- ja seliliujumises.

Martin Liivamägi, kes äsja naasis 3-nädalasest treeninglaagrist USA-st, on enda kavasse Kalev Openil võtnud 100 m rinnuli- ning 100 m- ja 200 m kompleksujumise. Liivamägi näol on tegemist ka ainukese Ujumiskooli ujujaga, kes stardib 2. detsembril algaval Euroopa lühiraja meistrivõistlustel, kus 51-kordne Eesti meister on eesmärgiks võtnud finaalipääsu.

Enda hooaja esimesed stardid teeb ka Tess Grossmann ja seda just Kalev Openil. Kindlasti pole vorm parimate päevade tasemel, kuid töö käib selle nimel, et olla parimas vormis just kevadel pikaraja EM-il. Siiski saab huvitav olema näha, mis aegadega Grossmann enda hooaega alustab. Neiut näeb 50 m- ja 100 m vabaltujumise stardis ning ka 50 m liblikujumises.

Frank Johan Ojarand on enda treeneri Kaire Indriksoni soovitusel võtmas ette tõelise ujuja kadalipu. Ojarand stardib kõikidel 200 m distantsidel v.a enda põhialal kompleksis. Kindlasti üritab noormees pääseda kõikidel aladel poodiumile ning läbi võistluse parandada enda võistluskiirust. Ojarand stardib tänavu detsembris Põhjamaade meistrivõistlustel pre-seeniorite arvestuses.

Nooruke Katariina Mäll üritab kõikidel selilidistantsidel poodiumile murda. Mäll stardib tänavu Põhjamaade juunioride meistrivõistlustel, kus oodatakse temalt häid tulemusi just sealt. Kalev Openil on hea võimalus tal kontrollida enda hetke vormi ning vajadusel teha viimased korrektuurid enne enda hooaja tähtsamat võistlust.

Starti on oodata 192 ujujat 21 erinevast klubist. Suurima koosseisuga tuleb starti just Kalevi Ujumiskool. Võistlused toimuvad kolmes osas, esimesed stardid antakse neljapäeval kell 16:00. Reedel algab võistlus kell 10:00 ja 16:00.

Sissepääs ujulasse on TASUTA – tule ja ela oma lemmikule kaasa!!!