Noored võitsid Tartu Tähtede II etapil medaleid

Noored võitsid Tartu Tähtede II etapil medaleid

  • 23.01.2018

Kalevi Ujumiskooli “pardikesed” osalesid pühapäeval Tartus Aura ujulas toimunud võistlussarja “Tartu Tähed” II etapil. Ujuti palju isiklike rekordeid ning võideti medaleid.

Meie edukaim oli Ragnar Kalvet (2009 s.a), kes astus poodiumi kõige kõrgemale astmele kahel korral. Ta võidutses 25 meetri vabaltujumises ajaga 16.79. Esmakordselt võistlustel liblikat ujunud Kalvet oli ka sel distantsil edukas võites 25 m liblikujumises kuldmedali. Tema võiduajaks märgiti 19.73.

Toreda üllatuse valmistas Hendrik Markus Haug (2009 s.a), kes oli parim 25 m seliliujumises. Ta ujus suure isikliku rekordi 20.52 ja sai kaela kuldmedali. Kõige nooremate poiste vanuseklassis tegi väga tubli esituse Robin Nikolajev (2010 s.a), kes pälvis 25 m seliliujumises hõbemedali. Isikliku rekordi ujunud Nikolajevi aeg oli 24.96.

Tublid olid ka kõik meie ülejäänud pardikesed, kes püstitasid mitmel korral enda elu parimaid aegu. Taas on meie noored võistlustules sel pühapäeval kui toimub võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” II etapp.

Kõik tulemused leitavad SIIT: