Noortesari I etapp!

• 20.02.2022

Eile kell 8.15 sõitis bussitäis rõõmsaid lapsi Kohtla-Järve poole. Toimumas oli Noortesarja I etapp. Võistlustest võttis osa 27 klubi. Osaleda sai 100 m vabaltujumises, 50 ja 100 m rinnuliujumises ning kõikidel kompleksdistantsidel. Kalevi ujumiskooli õpilased said tihedas konkurentsis kokku 6 medalit.

Eduka võistluse tegi 2010 sündinud Saskia Asi, kes saavutas poodiumikoha mõlemal ujutud alal. 100 m rinnuliujumises oli Saskia peajagu teistest ees ning kullavääriliseks ajaks tuli 1.22.92. 100 m vabaltujumises sai neiu pronksmedali ajaga 1.07.64. Poiste noorimas vanuseklassis sai pronksmedali Konstantin Shulgin 50 m rinnuliujumises ajaga 40.75. Ragnar Kalvet sai 200 m kompleksujumises pronksmedali ajaga 2.33.36. 100 m vabaltujumises jäi Ragnar napilt ilma medalita. Sarnaselt sai napi neljanda koha Rudolf Suharov 100 m rinnuliujumises.

Teateujumises saavutas vanima vanuseklassi teatetiim pronksmedali ajaga 1.55.41. Tiimi koosseisu kuulusid Annela Sogel, Kertu Koppel, Robert Maasik ja Teodor Uueni. Noorem vanuseklass sai teates teise koha ilusa ajaga 2.00.00. Hõbedatiimi koosseisu kuulusid Ragnar Kalvet, Karolin Ots, Stever Juhandi ja Saskia Asi.

Palju õnne ujujatele ja tublidele treeneritele!