Noortesarja I etapil on võistlustules 37 Ujumiskooli õpilast

Noortesarja I etapil on võistlustules 37 Ujumiskooli õpilast

  • 03.11.2017

Homme algab Sõle ujulas Kalevi Ujumiskooli õpilastele selle hooaja esimene Noortesarja etapp. Võistlustulle lähevad meie klubist 37 ujujat kaheksast erinevast vanuseklassist.

Esimesel etapil on ujujatel kavas järgmised alad: 50 m vabalt, 100 m rinnuli, 50 m rinnuli, 100 m selili, 50 m selili, 400 m vabalt, 200 m vabalt ja 4×50 m sega kombineeritud teateujumine.

Kuna tänavu on Tallinna tsoon jagatud kaheks (A ja B tsoon), siis ujujate medalivõimalused seeläbi on kõvasti tõusnud. Tänavu osalevad Noortesarjas noormehed sünniaastatega 2003-2006 ja neiud 2004-2007.

Ujumiskooli I etapil esindavad järgmised ujujad: Lars Sebastian Antoniak, Georg Filippov, Aleks Hokkanen, Mark Iltsisin, Kevin Martin Jaamul, Trevor Kägo, Patrick Kokk, Robin Kreek, Hugo Latt, Sander Anti Päiv, Oliver Piller, Georg Põld, Arti Pukk, Ranel Rannik, Kaspar Tomesti, Mattias Tõnisson, Kirill Tšalov, Carlos Tults, Taaniel Veske, Jako Joosep Viirpuu, Mark Tomi Wilhem Vompa, Marleen Akkermann, Leeni Anderson, Mariangela Boitsuk, Mia Fedotova, Margareta Jagomägi, Pille-Riin Klaassen, Meribel Laud, Annabel Lepik, Triin Mäekivi, Mirtel Nagel, Kertu Pollisinski, Marleen Saksladu, Felicia Talamanov, Liilia Tõnisson, Marie Toompuu, Charlotta Vilsar.

A-tsooni stardiprotokolli leiad SIIT:

Basseini liikumisskeemi leiad SIIT: