Rootsist toodi kamaluga medaleid

• 06.07.2016

Ujumiskooli õpilased osalesid eelmisel nädalavahetusel Rootsis toimunud võistlusel Polisen Head Summer Cup kus võideti hulga medaleid.

Kirke Pollisinski sai seista poodiumi kõige kõrgemal astmel kahel korral. Ta pälvis võidud 200 ja 400 m vabaltujumises aegadega vastavalt 2.14.69 ja 4.50.08. Lisaks võitis ta veel hõbemedali 100 m vabaltujumises.

Kõik poodiumiastmed sai läbi astuda 14-15 aastaste poiste seas võistelnud Georg Salomon. Ta tuli võitjaks 100 m liblikujumises kus sai kirja ajaks 1.04.25. Hõbemedali võitis ta 200 m kompleksujumises ja pronksikarva autasu pälvis ta 50 m liblikujumises.

Häid esitusi tegi ka Kirill Tšalov kes võitis ühtekokku neli medalit. Hõbemedali väärilise tulemuse tegi ta 50 m liblikujumises ajaga 31.97. Lisaks võitis 12-13 aastaste poiste seas võistelnud Tšalov veel kolm pronksmedalit.

Aleksander Hodanjonoki saagiks jäi kaks hõbemedalit. 100 m vabaltujumises jäi tema tulemuseks 59.21 ning 50 m vabaltujumises 27.00.

Meeste 100 m rinnuliujumises pälvis Ragnar Koplimaa hõbedase autasu ajaga 1.15.88. Poole lühemal, 50 m rinnuliujumise distantsil, sai Koplimaa kaela pronksmedali. Sandra Tammiste saavutas kaks hõbedast autasu 50 ja 100 m rinnuliujumise distantsidel.

Kaisa Pollisinski saavutas 14-15 aastaste tüdrukute seas hõbemedali 400 m kompleksujumises. Neiu läbis distantsi ajaga 6.10.01.

Medal võeti ka naiste 4×50 m kombineeritud teateujumises. Võistkond koosseisus Kertu Pollisinski, Tammiste, Kelli Marie Missik ja Kaisa Pollisinski läbisid distantsi ajaga 2.23.57, mis andis pronksmedali.