TUBLI TÖÖ! Läti noorte- ja juunioride MV teisel päeval tuli medalilisa

• 04.05.2019

Riias lõppesid kaks päeva kestnud Läti noorte- ja juunioride meistrivõistlused. Meie väike Kalevi Ujumiskooli esindus naaseb võistlustelt kaheksa medaliga.

Meie edukaim ujuja nendel võistlustel oli Jako Joosep Viirpuu. Eilsele 100m seliliujumise Läti noorte meistritiitlile lisas ta täna hõbemedali sama pikal liblikujumise distantsil. Viirpuu kohendas taas enda tippmarki ning teise koha toonud aeg oli 1.03,99.

Läti juunioride meistritiitliga naaseb Riiast Felicia Talamanov, kes sai 400m kompleksujumises käe esimesena vastu finišiseina. Ajaga 5.36,47 sai ta kaela kuldmedali. Enda võistluste teise medalini jõudis Mark Iltšišin saavutades täna hõbemedali 800m vabaltujumises ajaga 9.37,35. Eile oli Iltšišin edukas poole lühemal maal võites pronksmedali.

Teisel võistluspäeval mahtusid kuue parema sekka veel meie ujujatest Marie Toompuu (5. koht / 100m rinnuli), Mariangela Boitšuk (6. koht / 50m selili) ja Liilia Tõnisson (6. koht / 200m selili).

Kalevi Ujumiskooli ujujad naasevad Lätist seega kaheksa medaliga (2 kuld, 3 hõbe ja 3 pronksi). Raske treeninglaager on paljudel veel kätes-jalgades ning järgnevad nädalad kuuluvadki nüüd tippkiiruse leidmisele.

I päeva kokkuvõtet loe SIIT:

Võistluste stardiprotokollid ja live-tulemused leiad SIIT:

Võistluste detailse ajakava leiad SIIT:

Võistluste juhendi leiad SIIT: