Ujumiskooli aastalõpuvõistlusel selgusid kõige kiiremad sprinterid, vette hüppas ligi 300 ujujat

• 15.12.2018

Täna, 15.12, toimus Sõle Spordikeskuses Kalevi Ujumiskooli aastalõpuvõistlus mille raames selgitati välja klubi kõige kiiremad sprinterid.

Aastalõpuvõistlusel olid stardis alles tänavu sügisel ujumisega alustanud noored tulevikutähed kuni Eesti rekordiomanikeni välja. Kõik osalejad startisid 25m vabaltujumises kus eelujumistest pääses finaali kaheksa vanuseklassi kõige kiiremat.

Vanemate tüdrukute võistlusklassis (2007 s.a ja vanemad) teenis alavõidu Kertu Kaare kes läbis finaalis basseinipikkuse ajaga 12,18. Vanemate poiste seas sai finaalis esimesena käe vastu seina Kristjan Adamson kelle võiduajaks märgiti 11,57.

Ujumiskooli kõige kiiremad sprinterid selgusid ka noorte vanuseklassis (2008 s.a ja nooremad). Tasavägises tüdrukute finaalis kus kahte paremat lahutas vaid 0,05 sekundit saavutas võidu Britta Karlson ajaga 17,17. Poistest läbis 25m vabalt kõige kiirema ajaga Ragnar Kalvet, kelle võiduaeg oli 15,34.

Stardis oli ligi 300 Kalevi Ujumiskooli õpilast ning suurepäraseid tulemusi jagus igale maitsele. Kõik osalejad said ka mängulise meene ning naeratused suul olid aastalõpuvõistlusel tavaliseks nähtuseks.

Kõik tulemused leiad SIIT: