Ujumiskooli õpilased hüppasid vette Pirital toimunud Lotte Cupil

• 12.06.2017

Möödunud nädalavahetusel toimus Pirita ujulas esimest korda toimunud ujumisvõistlus Lotte Cup, mis eelkõige oli suunatud noortele tulevikulootustele. Kohal olid loomulikult ka Ujumiskooli õpilased, kes said vajalikku võistluskogemust tulevikuks.

Heas hoos oli Pirital Ragnar Kalvet kes 2009 s.a noormeeste hulgas saavutas esikoha 50 m vabaltujumises ajaga 43.46. Sama pikal seliliujumise distantsil tuli seekord tunnistada konkurendi nappi paremust, aga siiski tubli hõbemedal tulemusega 51.07. Lisaks tunnistati Kalvet ka enda vanuseklassi kõige paremaks ujujaks.

Lisaks tavapärastele individuaaldistantsidele toimus ka lõbus teateujumine, kus erinevaid vigureid täites tuli enda võistkond esimesena finišisse saada. Kohal oli ka koeratüdruk Lotte isiklikult, kes kõiki ujujaid premeeris.

Kalevi Ujumiskool esindasid Lotte Cupil veel: Ines Elisabeth Raidma, Birgit Reinaru, Rudolf Suharov, Mihkel Abner, Karola Pank, Marian Beljäev, Marianne Ristmägi, Mattias Mell, Marten-Mattias Jõgila, Annabel Lepik, Triin Mäekivi, Karl Jakob Jakobi, Aaron Läänesaar, Renar Velav.

Kõik võistluste tulemused leiad SIIT: