VÄGEV! Eesti meistrivõistluste II päev tõi meile kuus Eesti meistritiitlit

VÄGEV! Eesti meistrivõistluste II päev tõi meile kuus Eesti meistritiitlit

  • 27.06.2018

Eesti meistrivõistlustel Tartus on kaks päeva seljataha jäänud ning viimane võistluspäev veel ees ootamas. Teisel võistluspäeval tulid Kalevi Ujumiskooli õpilased kuuel korral Eesti meistriks.

Päevasangariks tõusis 16-aastane Nikita Pisarenko, kes tuli Eesti meistriks 1500 meetri vabaltujumises ajaga 17.10,23. Ülekaal oli meie klubi sportlasel mäekõrgune, sest järgnevat konkurenti edestas ta 11 sekundiga. Lisaks täiskasvanute tiitlile teenis Pisarenko ka Eesti noorte meistrikulla.

Susannah Kaul jätkas edukalt paraujumise klassis võites juba enda teise kuldmedali. Ta jäi konkurentidele püüdmatuks 50 m seliliujumises tulemusega 35.73. Ka Emma Uusküla võitis enda teise kuldmedali seda siis juunioride vanuseklassis. Poodiumi kõige kõrgemale astmele kerkis Uusküla 200 m rinnuliujumises tulemusega 2.52,41.

Meie naisjuunioride teatenelik võitis teisel päeval kaks kuldmedalit. Esmalt oli parim meie 4×100 m kombineeritud teatenelik (Penter, Viik, Uusküla, Roosmann) ja siis 4×100 m vabaltujumise nelik (Penter, Viik, Roosmann, Pollisinski). Noorte vanuseklassis võitis enda võistluste kolmanda medali Adry Kasemets pälvides pronksmedali 200 m rinnuliujumises ajaga 2.55,10.

PS! Eesti MV fotoalbumit vaata meie Facebooki lehelt.

Kõik tulemused leitavad SIIT: