Viirpuu stardib Islandil toimuvatel Põhjamaade juunioride meistrivõistlustel

Viirpuu stardib Islandil toimuvatel Põhjamaade juunioride meistrivõistlustel

  • 30.11.2017

Homme algavad Islandil Põhjamaade juunioride meistrivõistlused ning 24-liikmelise juunioride koondise hulgas on ka meie klubi ujuja Jan Joonas Viirpuu. 

Endast kaks aastat vanematega võistlev Viirpuu on stardis kolmel distantsil. Võistluste avapäeval on ta stardis 100 m rinnuliujumises, mis on kujunenud ka tema üheks põhidistantsiks. Isiklik rekord sel distantsil on Viirpuul oktoobri keskel ujutud 1.07,65.

Seejärel hüppab Ujumiskooli õpilane vette 200 m kompleks- (isiklik rekord 2.14,66) ja 200 m seliliujumises (2.12,79). Võistlused kestavad kolm päeva reedest pühapäevani. Soovime Jan Joonasele edu ning kiiret vett!

Võistluste startlistiga saad tutvuda SIIT: