Wiru Grand Prix

• 01.12.2021

Möödunud nädalavahetusel käisid meie tublid lapsed Wiru Grand Prix võistlusel Kohtla-Järve uues ujulas. Ujuti palju isiklikke rekordeid ning mitmel  korral sai näha ka Kalevi ujujaid poodiumil! Ujumas olid poisid ja tüdrukud vanuses 9 – 14.

Poiste 50 m vabaltujumises saavutas ainsa medali 2012. aastal sündinud Lars Luhalep (aeg 39.85). Poole pikemal distantsil saavutasid Kalevi poisid veel kaks pronksmedalit, Nikolai Prohhorenko (1.13.29) ja Kristjan Kasemets (1.20.87). Nikolai ja Kristjan saavutasid uued pronksmedalid ka 50 m seliliujumises, ajad vastavalt 38.98 ja 41.21. Samal alal saavutas Taigo Uustalu esikoha ajaga 42.77. Poole pikemal selili distantsil saavutas Nikolai jälle koha poodiumil, seekord teise koha, ajaks 1.23.70. 50 m rinnuliujumises saavutas oma teise medali Taigo Uustalu, seekord oli medal pronksi värvi, (aeg 50.24). Poole pikeal distantsil saavutas Taigo ka hõbemedali, ajaga 1.44.01.

Neiude 50 m vabaltujumises said medalid kaela 11-aastane Saskia Asi (hõbemedal ajaga 31.63) ja 9-aastane Elizabeth Sutt (kuldmedal ajaga 37.21). Oma teise hõbemedali sai Saskia Asi 100 m vabaltujumises (aeg 1.08.81). Samal distantsil sai veel pronksmedali Meeri Marii Ahman ajaga 1.20.53 ning hõbemedali 9-aastane Anette Lippur ajaga 1.31.34. 50 m seliliujumises nägime kahte hõbe-pronks paari. Vanuseklassis 9-aastased ja nooremad saavutas Agata Borosko hõbemedali ning Anette Lippur pronksi, ajad vastavalt 44.04 ja 44.56. Teise paari moodustasid Joanna Maria Havamaa (hõbe, aeg 39.21) ja Kristin Meltsar (pronks, aeg 41.30). Lilii Tereese Luik saavutas 10-aastaste neiude 100 m seliliujumises teise koha (aeg 1.36.24). Kalevi esikolmik moodustus 100 m seliliujumise neiudel vanuseklassis 9-aastased ja nooremad, kui Anette Lippur, Agata Borosko ja Elizabeth Sutt atusid kõik vastavas järjekorras poodiumile. 50 m rinnuli saavutas kuldmedali Saskia Asi ajaga 38.99. Hõbemedali saautas Agata Borosko ajaga 49.70. Ka poole pikemal maal saavutas Saskia kulla (aeg 1.24.76). Kulla saavutas veel Agata Borosko ajaga 1.45.07. Samal distantsil pronksi sai kaela Anna Kroman ajaga 1.49.64. 50 m liblikujumises sai Kalev neiudelt kolm pronksmedalit- Marianne Kokk (37.52), Meeri Marii Ahman (47.04) ja Anette Lippur (46.34).

Võistlustest võtsid osa järgmised lapsed: Agata Boroshko, Elise Kuldkepp, Lilii Therese Luisk, Anette Lippur, Robert Suurväli, Kristjan Kasemets, Albert Shkolnõi, Georg Tomson, Konstantin Shulgin, Markus Ottis, Karolin Ots, Itti Ruussaar, Marianne Kokk, Joanna Marie Havamaa, Elizabeth Sutt, Meeri Marii Ahman, Berit Reinaru, Saskia Asi, Meriliis Ottis, Kristin Meltsar, Jakov Fatejev, Kristian Smirnov, Nora Rahumeel, Lisandra Jaamaste, Laura Liis Tõnisson, Maru Sillapere, Taigo Uustalu, Stig Sebastian Lõokene, Lars Luhalep, Patrick Rahumeel, Paula Simona Tammaru, Hella Mia Karner, Anna Kroman.

Palju õnne kõigile kiiretele sportlastele ja tublidele treeneritele!