Noortesarja I etapil stardib 24 Ujumiskooli õpilast

• 08.11.2018

Homme algab Keila Tervisekeskuses selle hooaja esimene Noortesarja etapp. Kalevi Ujumiskooli värvides hüppab vette 24 ujujat.

Meie liidritena lähevad starti mullu finaaletapil poodiumi kõrgemale astmele astunud Mark Iltšišin, Trevor Kägo ja Georg Filippov. Avaetapp toimub kahes osas, nooremad (P 2006-2007 ja T 2007-2008) stardivad kell 12:00 ja vanemad (P 2004-2005 ja T 2005-2006) hüppavad vette kell 16:00.

I etapi võistlusprogramm:

Kalevi Ujumiskooli eest stardivad Noortesarja I etapil: Tüdrukud: Marleen Akkermann, Leeni Anderson, Annika Hälvin, Joanna Ilmarinen, Mirt Sissel Kolk, Annabel Lepik, Triin Mäekivi, Kertu Pollisinski, Marianne Ristmägi, Marleen Saksladu, Charlize Talamanov, Charlotta Vilsar.

Poisid: Jakob Adermann, Lars Sebastian Antoniak, Aleks Hokkanen, Mark Iltšišin, Georg Filippov, Kevin Martin Jaamul, Trevor Kägo, Airon Pajula, Arti Pukk, Mattias Tõnisson, Carlos Tults, Andre Zahharov.

Võistluste juhendi leiad SIIT:

Võistluste live-tulemused ja stardiprotokoll leitav SIIT: