TUBLID! Noortesarja I etapil ujus Iltšišin uue võistlussarja rekordi, võideti mitmeid medaleid

TUBLID! Noortesarja I etapil ujus Iltšišin uue võistlussarja rekordi, võideti mitmeid medaleid

  • 09.11.2018

Reedel, 09.11, toimus Keila Tervisekeskuses tänavuse hooaja esimene Noortesarja etapp. Meie ujujad näitasid basseinis head minekut ning kirss tordiks oli Mark Iltšišini uus võistlussarja rekord 200 meetri vabaltujumises. 

Iltšišin ületas 2006 s.a poiste võistlussarja rekordi 200 m vabaltujumises saades ajaks 2.08,39 ning kaela kuldmedali. Lisaks võttis ta ette 100 m rinnuliujumise kus astus poodiumi teisele astmele ajaga 1.18,23. Iltšišin oli ka enda vanuseklassi parim ujuja saades eriauhinna.

Võidukalt ujus ka Trevor Kägo (2006 s.a) kes sai ülekaaluka võidu 100 m seliliujumises läbides neli basseinipikkust tulemusega 1.07,86. Kaugele ei jäänud Kägol ka võistlussarja rekord, mis saab juunikuus peetavas finaalis olema kahtlemata eesmärk omaette.

Kõige nooremate poiste (2007 s.a) seas oli heas hoos Airon Pajula, kes kahe ilusa ujumisega astus mõlemal korral poodiumile. Esmalt sprintis ta 50 m rinnuliujumises ennast hõbedale (40.24) ning seejärel tegi südika esituse 200 m vabaltujumises (2.34,54) lõpetades distantsi kolmandana.

Kaks medalit sai kaela Georg Filippov (2004 s.a), kes pälvis esmalt hõbemedali 100 m seliliujumises (1.03,77) ning pidas seejärel maha kaasahaarava heitluse 400 m vabaltujumises kus tihedas konkurentsis seekord pronksmedal tulemusega 4.24,81.

Hästi esines ka Leeni Anderson (2006 s.a), kes jäi 400 m vabaltujumises napilt medalita lõpetades neljandana ajaga 5.26,70. Noorema vanusegrupi teatenelik – Mark Iltšišin, Trevor Kägo, Charlize Talamanov, Triin Mäekivi – saavutas 4×50 m vabaltujumises neljanda koha. Pronksmedalid jäid tihedas konkurentsis seekord vaid poole sekundi kaugusele.

Esikümne sekka ujusid meie klubi ujujatest veel Marleen Akkermann, Charlotta Vilsar, Lars Sebastian Antoniak, Carlos Tults, Kertu Pollisinski, Mattias Tõnisson, Arti Pukk, Triin Mäekivi.

Kõik võistluste tulemused leitavad SIIT: