Noortesari II etapp

• 08.04.2024

Laupäeval toimunud Noortesarja II etapist võtsid osa 24 kalevlast. Ühtkokku saime 5 medalit! Kolm individuaalmedalit, millest üks oli ka kuld, ning kaks medalit teateujumiste eest!

Kuldmedali tõi meile Elizabeth Sutt 50m liblikujumises ajaga 32.44. Poiste 200m vabaltujumises sai hõbemedali kaela Erik Blumfeldt, kui ujus välja aja 2.16.59. Kolmanda individuaalmedalina sai Karolin Ots pronksi 400m vabaltujumises, ajaks 5.00.21. Väga äge oli ka kahte Ujumiskooli tiimi näha poodiumil. Alaks oli 4x50m kombineeritud segateateujumine. Noorimate ujujate tiimi viisid pronksini Lars Luhalep, Patrik Vainu, Eliabeth Sutt ja Anette Lippur ning lõppajaks tuli 2.19.41.  Vanimate ujujate tiimi viisid napilt medalini (neljas koht vaid sajandiku kaugusel) Robert Lepikson, Saskia Asi, Lilii Tereese Luisk ja Martin Grebennikov.

Osalejad: Alyssia Viisma, Mia Adriana Viilup, Patrik Vainu, Elizabeth Sutt, Simona Sloog, Albert Školnõi, Berith Reilson, Nikollai Prohhorenko, Hannes Pajumägi, Meriliis Ottis, Karolin Ots, Lilii Tereese Luisk, Lars Luhalep, Anette Lippur, Robert Lepikson, Karl Martin Kurvits, Anna Kroman, Luka Koroljov, Kristjan Kasemets, Martin Grebennikov, Erik Blumfeldt ja Saskia Asi.

Palju õnne kõigile tublidele ujujatele ja treeneritele!

Kõik tulemused leiad SIIT