12-liikmeline Ujumiskooli võistkond stardib rahvusvahelisel noortevõistlusel Leedus

• 11.04.2019

Leedus Šiauliais toimub 12.-13. aprillini rahvusvaheline noortevõistlus “International Children Swimming Cup” kus stardis ka Kalevi Ujumiskooli 12-liikmeline võistkond. Kohal on paljud tugevad noorujujad Venemaalt ja Leedust, ühtekokku hakkab karikate nimel heitlus 17 võistkonna vahel.

Võistlus toimub 12-liikmeliste võistkondadena kuhu kuuluvad 6 poissi ja 6 tüdrukut. Iga distantsi võitja teenib võistkonnale 15 punkti, teine koht 12 punkti, kolmas 9 punkti, neljas 7 punkti…10. koht ühe punkti. Stardis on 11-aastased ja nooremad poisid ning 10-aastased ja nooremad tüdrukud.

Kalevi Ujumiskooli võistkonda kuulub praeguse seisuga Pardikeste vanuseklassi kuus kõige paremat poissi ja kuus parimat tüdrukut.

Tüdrukud: Laura-Lota Melih, Birgit Reinaru, Ines Elisabeth Raidma, Britta Karlson, Sarah Maria Kaare, Kertu Eliis Kangru.

Poisid: Ragnar Kalvet, Hendrik Markus Haug, Rome Pukk, Mattias Mell, Rudolf Suharov, Kaspar Alvin.

Võistlused algavad reedel kell 15:00 ja jätkuvad laupäeval algusega kell 10:00. Soovime meie noortele head närvi ja kiiret vett!

Võistluste juhendi leiad SIIT:

Võistluste live-tulemused leiad SIIT: