2020/2021 hooaja parimad

• 06.10.2021

3. oktoobril toimus Coca-Cola Plazas Kalevi Ujumiskooli parimate autasustamine. Pärast auhindade kättejagamist said tublid sportlased ning treenerid kõik koos vaadata uhiuut James Bondi filmi.

Kalevi Ujumiskooli parim naine möödunud hooajal oli Eneli Jefimova, kelle säravaimateks  tulemusteks saab pidada ujumist olümpiamängude poolfinaalis, Euroopa meistrivõistluste finaalis ning kolme medali võitu juunioride meistrivõistlustelt. Parim mees oli Cevin Andres Siim, kes võitis suvistelt pikaraja Eesti meistrivõistlustelt 3 kulda, lühiraja Eesti meistrivõistlustelt 4 hõbemedalit ning saavutas 100 m vabaltujumises 810 FINA punkti.

Parimaid valiti ka mitmes vanuseklassis. Sünniaastaga 2010 ja nooremad oli parim poiss Erik Blumfeldt ning sünniaastaga 2011 ning nooremad oli parim tüdruk Elizabeth Sutt. 2008 – 2009 sünniaastaga poistest oli parim Ragnar Kalvet, kes võitis Noortesarjal kulla ning püstitas ka Noortesarja rekordi. 2009 – 2010 sünniaastaga tüdrukutest oli konkurents kõige tihedam, kuid parimaks osutus Charlotte-Sophia Suuroja. 2006 – 2007 sünniaastaga poistest oli ülekaalukalt parim Mark Iltšišin, kelle parimateks tulemusteks võib pidada kulla võitmist pikaraja Eesti noorte meistrivõistlustel ning hõbeda võitmist Eesti meistrivõistlustel lühirajal. 2007 – 2008 sünniaastaga neiude parimaks osutus Anna Hvorostinov, kes sai Eesti noorte meistrivõistlustel viienda koha. 2004 – 2005 sünniaastaga poistest osutus parimaks Georg Filippov, kes sai pikaraja Eesti meistrivõistlustel kulla. 2005 – 2006 sünniaastaga neiudest oli parim Eneli Jefimova ning sünniaastaga 2003 ja vanemad poisid osutus parimaks Cevin Anders Siim. Sünniaastaga 2004 ja vanemad tüdrukutest oli parim Mariangela Boitšuk, kes võitis pikaraja Eesti meistrivõistlustel kolm hõbemedalit ning püstitas kaks juunioride Eesti rekordit. Eriauhinna said paraolümpial edukalt osalenud Susannah Kaul ning Matz Topkin.

Palju-palju õnne kõigile tublidele ujujatele ning nende treeneritele!