Uju ja jookse I etapp

Uju ja jookse I etapp

  • 12.10.2021

Meie klubi lapsed on niivõrd tublid, et oskavad lisaks ujumisele ka hästi joosta. Uju ja jookse I etapp leidis aset 10. oktoobril Keilas. Kokku on seeriavõistlusel neli etappi. Noortesarja „Uju ja jookse“ eesmärgiks on pakkuda lastele ja noortele võistlemisvõimalust kahel vastupidavusalal, ujumises ja jooksmises, kusjuures nii ujumine kui ka jooksmine toimuvad küll ühel ja samal päeval, kuid eraldi võistlustena. Paremusjärjestus selgitatakse ujumise- ning jooksuaegade liitmise teel. Distanstide pikkused on vastavalt vanuseklassidele erinevad (vanematel pikemad distantsid), meie noored said mõõtu võtta 150 m ujumisel ning 1000 m jooksul. Esimesel etapil saavutasid Kalevi Ujumiskooli õpilased mitmeid häid tulemusi.

Vanuseklassis lapsed sünniaastaga 2013 ja nooremad oli võitja Robin Kattel. 2011 – 2012 sünniaastaga poisste võitja oli Patrik Vainu, kes võistles endast lause 5 aastat vanemate poistega. Samas vanuseklassis saavutas viienda koha len Rätsepp. 2009 – 2010 sünniaastaga poiste vanuseklassis saavutas 4. koha Robert Lepikson ning Gregor Vainu 8. koha. Neidudest võistlesid Kertu Koppel ning Mirtel Kaljas, kes saavutasid 2009-2010 vanuseklassis vastavalt 4. ja 6. koha.

Kõik tulemused on leitavad SIIT

Pilte võistlusest leiab SIIT