2021/2022 hooaja algus

• 03.10.2021

Kätte on jõudnud oktoobrikuu algus ning see tähendab, et pea kuu aega on ujujatel ning treeneritel uude hooaega sisse elatud. Vaatame koos üle, mida uut hooaja algus on toonud.

Meie klubis alustas septembris 1140 õpilast. Esmakordselt Kalevi värvides treenivad septembrist alates 300 uut ujumishuvilist. Lisaks sellele on meie ujumiskooli perega lisandunud ka mitu uut treenerit. Uued treenerid: Diana Kirs, Kelly Kalm, Laurika Lint ja Marko-Matteus Langel.

Kindlasti soovitame jooksvalt jälgida meie kodulehte, Facebooki lehte ning Instagrami, sest just nii on võimalus saada teada kõike uut ja põnevat, mis toimumas on.

Ujumiskooli direktor Kristo Krinpus soovib kõigile õpilastele alanud hooajaks rohkelt positiivseid emotsioone ning isiklikke rekordeid.