25 Ujumiskooli õpilast stardib rahvusvahelisel võistlusel Soomes

25 Ujumiskooli õpilast stardib rahvusvahelisel võistlusel Soomes

  • 08.12.2018

25 Kalevi Ujumiskooli õpilast stardib täna Soomes Vantaa ujulas toimuval võistlusel “Joulukarkelot”. Võistlustel osalevad 8-14 aastased ujujad. 

Meie klubi ujujatest löövad kaasa hiljuti Eesti noorte meistrivõistlustel medaleid võitnud Marie Toompuu ja Mariangela Boitsuk. Lisaks nendele stardivad mitmed Noortesarja ja Pardikeste vanusesarja kuuluvad ujuvad. Võistlustules on erinevad Soome ujumisklubid ligi 200 ujujaga ühtekokku.

Kalevi Ujumiskooli esindavad.Tüdrukud: Marie Toompuu, Mariangela Boitsuk, Liilia Tõnisson, Kertu Pollisinski, Pille-Riin Klaassen, Felicia Talamanov, Charlotta Vilsar, Marleen Akkermann, Leeni Anderson, Laura-Lota Melih, Ines Elisabeth Raidma, Katrin Mäekivi, Tessa Erin Adamson, Laura Tõrra, Kertu Eliis Kangru, Margareta Jagomägi.

Poisid: Lars Sebastian Antoniak, Mattias Tõnisson, Georg Filippov, Carlos Tults, Airon Pajula, Verner Vootele Mellis, Rome Pukk, Karl Kuldkepp, Robin Nikolajev.

Kõik startlistid ja tulemused leiad SIIT: