Põhjamaade meistrivõistlustel stardib 5 Ujumiskooli õpilast

• 06.12.2018

Soomes Oulus peetakse 7.-9. detsembrini Põhjamaade meistrivõistlused ujumises. Kalevi Ujumiskoolist stardib võistlustel viis ujujat.

Juunioride vanuseklassis löövad kaasa Nikita Pisarenko, Kertu Kaare ja Jan Joonas Viirpuu. Pisarenko ujus äsja 200 m rinnuliujumises uue Eesti noorte rekordi ja võitis kolm Eesti juunioride meistritiitlit. Kaare võitis samuti paar nädalat tagasi toimunud võistlusel kolm Eesti juunioride meistritiitlit.

Viirpuule on samuti viimane kuu edukas olnud parandades korralikult enda isiklikke tippmarke ja võites neli medalit Eesti juunioride meistrivõistlustelt.

Pre-seenioride vanuseklassis lööb kaasa Kristjan Adamson. Eesti parim paraujuja Susannah Kaul teeb kaasa paraujumise võistlusklassis.

Võistluste juhend leitav SIIT:

Startlistid ja tulemused leitavad SIIT: