29 Ujumiskooli õpilast testis Nõmmel toimunud kontrollvõistlusel hooajaeelset vormi

• 28.09.2018

Reedel, 28. septembril, osales 29-liikmeline Kalevi Ujumiskooli esindus Nõmme ujulas Ujumisklubi Briis poolt korraldatud hooajaeelsel kontrollvõistlusel millest võttis osa kümme erinevat klubi.

Võistluste eesmärgiks oli meie Noortesarja, noorte ja juunioride vanuseklassi ujujatel testida vormi ning saada tagasisidet seni tehtud töö kohta treeningutel. Meie võistkond teenis 14 esikolmikukohta ning nii mitmel korral ujuti juba hooaja varases faasis mitmeid isiklikke tippmarke.

Tüdrukute vanemas vanusegrupis (2005 s.a ja vanemad) teenis Kertu Kaare võidu 200 m vabaltujumises (2.11,91) ja lõpetas teisena sama pikal seliliujumise distantsil (2.26,28). Marie Toompuu näitas kolmandat aega 200 m rinnuliujumises (2.49,08). Vanemate noormeeste vanuseklassis ujus ennast teisele-kolmandale kohale Nikita Pisarenko, kes ujus vastavalt 200 m rinnuli ja -selili. Kristjan Adamson teenis teise koha 200 m liblikujumises.

Nooremate poiste (2006 s.a ja nooremad) vanusegrupis teenis kaks esikohta Mark Iltšišin, kes jäi konkurentidele püüdmatuks 50 m vabalt- ja seliliujumises vastavalt aegadega 28.39 ja 32.86. Seliliujumises tuli Kalevi Ujumiskoolile kolmikvõit kuna teisena lõpetas Oliver Piller ja kolmandana Mattias Tõnisson.

Samas vanuseklassis teenis kaks alavõitu ka Trevor Kägo, kes oli parim 50 m liblik- ja 100 m kompleksujumises. Georg Põld oli liblikujumises teine ja Airon Pajula näitas 50 m rinnuliujumises päeva kolmandat tulemust.

Hooaja esimesed võistlusstardid positiivselt läbitud. Nüüd tagasi trennilainele, sest juba 6. oktoobril on kavas Kalevi Ujumiskooli pikamaaujumine kus distantsidena 800- ja 1500 m vabalt.

Ujumisklubi Briis hooaja avavõistluse tulemused leitavad SIIT: