Reedel-laupäeval teevad Ujumiskooli õpilased hooaja esimesed kontrollstardid

Reedel-laupäeval teevad Ujumiskooli õpilased hooaja esimesed kontrollstardid

  • 24.09.2018

Sellel reedel ja laupäeval teevad meie õpilased hooaja esimesed kontrollstardid. Vette hüpatakse Nõmme ja Sõle ujulas. 

Tänavune hooaeg on juba tükk aega kestnud, treeningutel on kõvasti vaeva nähtud ning nüüd on õige hetk visata pilk peale ujujate hetkevormile, et treenerid saaksid tagasisidet tehtud töö kohta. Reedel osalevad 29 meie klubi ujujat Ujumisklubi Briisi poolt korraldataval hooaja avavõistlusel.

Nõmme ujulas peetaval võistlusel on stardis meie juunioride, noorte ja Noortesarja vanuseklassi ujujad. Päev hiljem toimub Sõle ujulas meie Pardikeste vanuseklassi kontrollvõistlus. Tänavusel hooajal on Ujumiskoolis 11 Pardikeste võistlusrühma ning hooaja esimesed stardid teevad nad just laupäeval klubisisesel mõõduvõtul.

Soovime kõikidele võistlejatele edu ja kiiret vett!

Ujumisklubi Briis hooaja avavõistluse juhend leitav SIIT:

Kalevi Ujumiskooli Pardikeste kontrollvõistluse juhend leitav SIIT: