5 head põhjust miks liituda uuel hooajal Kalevi Ujumiskooliga

• 12.08.2017

Hooaja 2017/2018 kursustele registreerumine on avatud ning Kalevi Ujumiskool ootab kõiki tulevasi Triin Aljandeid ja Michael Phelpse liituma meiega. Meiega liitumiseks on palju häid põhjuseid, kuid toome välja 5 head põhjust, miks liituda uuel hooajal Ujumiskooliga.

*Suurepärased treenerid

Kalevi Ujumiskool paneb suurelt rõhku kvaliteedile ning meie ujumistreenerid on oma ala spetsialistid. Ei ole küsimusi, millele ei leiaks vastuseid. Meie treenerid on kõik kvalifitseeritud vastava tunnistusega ning täiendavad ennast pidevalt erinevatel koolitustel, et laste areng oleks veelgi tõhusam. Meie suurepäraste treeneritega saad tutvuda SIIT:

*Kindel ja läbipaistev süsteem

Ujumiskoolis ei käi laste treenimine umbes, vaid kõik on kindlalt süstematiseeritud. Lapsed, kes alustavad kursustelt, liiguvad aasta aastalt aina ülespoole vastavalt oma oskustele ning isegi need, kes ei soovi teha tulevikus võistlussporti, siis neile on samuti treeninggrupid olemas. Meie struktuuriga tutvu täpsemalt SIIT:

*Alati selja taga seisev Ujumiskool

Üks parimaid omadusi meiega liitudes on see, et Te ei liitu vaid pelgalt ujumisklubiga vaid suure perekonnaga. Eelmisel aastal oli selle perekonna suuruseks ligi 700 liiget. Me toetame rasketel hetkedel, otsime parimaid lahendusi, toetame mitmelapselisi perekondi, pakume palju erinevaid teenuseid ning suuri soodustusi. Meiega liitudes on ujumisvarustust võimalik soetada lausa 30-50 protsenti soodsamalt. Meie ning palju muu kohta saad lugeda rohkem SIIT:

*Edukas ajalugu

Meie klubi on pikkade traditsioonidega ning Ujumiskoolist on läbi käinud mitmeid edukaid ujujaid. Alates Eesti taasiseseisvumisest on vähemalt üks Ujumiskooli õpilane alati osalenud olümpiamängudel v.a Rio olümpiamängudel, kus meie ujuja ülinapilt eemale jäi. Meie klubis on ujunud ka ainuke eestlasest olümpiavõitja Ivar Stukolkin. Meie klubis on ujunud ja ujuvad mitmed Eesti rekordiomanikud, tiitlivõistluste medalistid ja finalistid. Meie klubi sportlased on võitnud sadu Eesti meistrivõistluste kuldmedaleid. Samuti on meie klubi ujujad kroonitud paljudel kordadel Eesti parimateks ujujateks. Paljud Ujumiskooli rekordid on ka Eesti rahvusrekordid, meie klubi rekorditega saad tutvuda SIIT:

*Võimalus osaleda erinevatel võistlustel

Meie klubi õpilased osalevad hooaja jooksul väga paljudel võistlustel ning erinevates riikides. Samuti korraldame me ka ise võistlusi, et ka meie kõige pisemad tegijad saaksid kogemust ning väljaspool võisteldes oleks asi tuttav. Tihtipeale juba esimesel aastal kursustel osalejad on nii tublid olnud, et treener on valinud nad võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” võistlusele. Mida vanemaks lapsed saavad, seda laiemaks valikud kujunevad ning Ujumiskool otsib alati uusi ja huvitavaid mõõduvõtte, millest osa võtta. Tulemusi erinevate võistluste kohta näed SIIT:

KALEVI UJUMISKOOLIGA LIITUMISEKS VAJUTA SIIA:

Lisainfo või küsimuste korral kirjuta: info@ujumiskool.ee