Alates tänasest jätkuvad valitsuse loal rühmatreeningud

• 01.02.2021

Alates detsembri keskpaigast ei ole valitsuse määratud piirangute tõttu saanud suur hulk meie rühmadest osaleda ujumistreeningutel. Täna, 01.02, pääsevad juba esimesed kursuste lapsed tagasi vette ning treenerid saavad jätkata sihipärase tööga.

Detsembri keskpaigast alanud piirangud on kõikide meie treeningrühmade tööd mõjutanud. Kuigi spordirühmade lapsed on teatud piirangutega saanud Tallinnas treenida juba viimased kaks nädalat, siis nüüd pääsevad basseini tagasi ka meie kursuste lapsed ning lubatud on taas rühmatreeningud kus osaleb kuni 10 last.

Valitsuse otsus tähendab seda, et Kalevi Ujumiskooli rühmad jätkavad enda treeningud tavapärase tunniplaani järgi. Kuna piirangutest kehtib 10 õpilast + 1 treener piirang, siis teatud treeningrühmadele on saadetud eraldi tunniplaan kus õpilased on jagatud kahte vahetusse. Eraldi tunniplaan kehtib ka Inglise Kolledžis treenivatele ujujatele.

Palume planeerida treeningule jõudmine nii, et ei jõutaks Kalev Spa Veekeskusesse varem kui 15 minutit enne enda treeningu algust ning ka väljumisel teha tavapärasest natuke kiiremini. Rõhutame ka seda, et lapsevanemad, kes ei pea enda lapsi riietumisel aitama, on soovitatav Kalev Spa Veekeskusesse üldse mitte siseneda ning laps saata ja hiljem ka vastu võtta majaesisel territooriumil.

Valitsuse poolt kehtestatud reeglite järgi tohivad lapsevanemad ja 12-aastased ning vanemad lapsed Kalev Spa Veekeskusesse siseneda vaid siis kui kantakse maski. Mask peab ees olema kuni garderoobini, kuhu saab maski treeningu ajaks jätta. Antud korrraldused on selleks, et meie tervist hoida ning ujumistreeningud saaksid korrapäraselt jätkuda. Treenerid ootavad pikisilmi kõiki lapsi, et jätkata taas ujumistreeningutega.