Audentese Karikas. Kolm poodiumikohta!

Audentese Karikas. Kolm poodiumikohta!

  • 25.01.2022

Möödunud nädalavahetusel toimus Audentese ujulas võistlus Audentese karikas. Võistluste formaat nägi ette ujuda 50 m, 100 m ning 200 m samas viisis (kompleks 100 m, 200 m, 400 m) ning koondtulemuste alusel valiti iga ujumisviisi võitja. Kalevi Ujumiskoolist võtsid samuti nii mõnedki ujujad osa ning tasuks saime kolm pronksmedalit. Sündis ka mitmeid isiklikke rekordeid. 

Krooliujumises oli osalejaid kõige enam. Meestest olid meie klubist võistlustules Tristan Tsopp, Armin Liiv ning Teodor Uueni. Neiudest võistlesid Birgit Reinaru, Victoria Valge, Nora Uusen, Kristin Meltsar ning Karolin Rahamägi. Selilis hoidsid klubi lippu üleval meie neiud. Võistlustules olid Birgit Irbe, Sarah Maria Kaare, Britta Karlson ning Joanna Maria Havamaa. Rinnuli noormeestest ujusid Robert Maasik ja Erik Allekõrs. Neiudest ujusid Johanna Koppen ja Paula Simona Tammaru. Liblikas startisid kaks julget neiut: Anna Hvorostinov ning Itti Ruussaar. Anna Hvorostinov saavutas liblika üldarvestuses kolmanda koha. Nii 100 m ujumises kui ka 200 m ujumises saavutas neiu kolmanda koha. Kompleksujumise kasuks otsustasid Parick Orav ning Smaragda Luchia Sarana. Patrick Orav oli 100 m ujumises esimene, 200 m ujumises kolmas ning 400 m ujumises neljas. Smaragda oli kõikides ujumistes kolmas. Mõlemad noored saavutasid kokkuvõttes pronksmedali.

Palju õnne ujujatele ja tublidele treeneritele!


Kõik tulemused leiad SIIT