Blumfeldt, Suuroja ja Kalvet särasid võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” I etapil

Blumfeldt, Suuroja ja Kalvet särasid võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” I etapil

  • 25.11.2019

Pühapäeval peeti Keilas hooaja esimene etapp võistlussarjas “Kõik Meie Pardikesed”, kus stardis olid meie 10-aastased ja nooremad ujujad. 

Kõige edukam ujuja meie klubi ridadest oli Erik Blumfeldt (2011 s.a), kes teenis kaks kuldmedalit. Ta ujus teistkordselt enda elus 50m vabalt alla 40-sekundi ja saavutas ajaga 39,32 alavõidu. Konkurentidele ei andnud ta sõnaõigust ka 50m seliliujumises olles hõbemedali võitnud ujujast lausa kolm sekundit nobedam tulemusega 44,57.

Kõige vanemas tüdrukute vanuseklassis teenisime 50m rinnuliujumises kaksikvõidu. Poodiumi kõige kõrgemale astmele astus Charlotte-Sophia Suuroja (2010 s.a) ajaga 48,00 ja talle järgnes Saskia Asi tulemusega 48,96. Suuroja teenis veel hõbeda 50m seliliujumises ja Asi auhinnalise viienda koha 50 kroolisprindis. Samas vanuseklassis murdis end autasustamisele veel Marianne Kokk, kes oli kuues 50m rinnuliujumises.

Ragnar Kalvet (2009 s.a) oli parim noormeeste 50m vabaltujumises ajaga 31,15. Väga lähedal oli ta teisele kuldmedalile 50m rinnuliujumises, aga korraliku tulemusega 41,75 Kalvetile hõbemedal. Kahte parimat lahutas vaid 0,02 sekundit. Rinnuliujumises murdis end poodiumile veel Rudolf Suharov, kes sai kaela pronksmedali. Sama vanuseklassi 50m seliliujumises teenis hõbemedali Hendrik Markus Haug ja kuuenda koha Kaspar Alvin. Lisaks oli Alvin edukas veel 50m vabaltujumises lõpetades selle kõrge viienda kohaga.

Kõige nooremas vanuseklassis – 2012 s.a ja nooremad – tegid meie ujujad neli auhinnalist ujumist. Hanna Netse sprintis end pronksmedalile tüdrukute 25m vabaltujumises ja samal alal saavutas kuuenda koha Elizabeth Sutt. Poiste 25m seliliujumises ujusid end auhinnalisele viiendale-kuuendale kohale vastavalt Taigo Uustalu ja Ricardo Velleste.

Ühtekokku tegid meie noored ujujad 17 auhinnalist esitust. Võistlussarja II etapp peetakse 19. jaanuaril samuti Keila ujulas.


Kõik võistluste tulemused leiad SIIT: