EDU! 29 Ujumiskooli õpilast stardib homme algavatel Eesti lühiraja meistrivõistlustel

EDU! 29 Ujumiskooli õpilast stardib homme algavatel Eesti lühiraja meistrivõistlustel

  • 19.12.2019

Homme algavad Tallinnas Sõle ujulas kolm päeva kestvad Eesti lühiraja meistrivõistlused. Meie klubist asub võistlustulle 29 ujujat, ühtekokku stardib riigi meistrivõistlustel ligi 400 ujujat.

Stardis on kõik meie klubi tippujujad Cevin Anders Siim, Marko-Matteus Langel, Andri Aedma, Eneli Jefimova jpt. Startlistide põhjal on paljud meie ujujad eelülesandmisaegade põhjal tabeli ülemises tipus, aga lõplik tõde selgub järgmise kolme päeva jooksul. Paraujujaid näeme samuti võistlemas. Äsja Eesti parimateks parasportlasteks valitud Matz Topkin ja Susannah Kaul on samuti heitlemas kõige kirkamate medalite nimel.

Lisaks individuaalsetele esitustele, mis me loodame on säravad, on medalijahil ka meie teateujumise võistkonnad. Kolme päeva jooksul on kavas kuus erinevat teateujumist ja võimalik teenida maksimaalselt kümme esikohta. Võistlused algavad eelujumistega igal hommikul kell 9:30 ja jätkuvad finaalidega kell 17:30 (pühapäeval 16:30).

Kalevi Ujumiskooli koondis Eesti lühiraja meistrivõistlustel:

Naised: Mariangela Boitšuk, Alisa Gudovskaja, Eneli Jefimova, Kertu Kaare, Susannah Kaul, Laurika Lint, Ines Elisabeth Raidma, Liilia Tõnisson, Marie Toompuu, Annika Vainikk.

Mehed: Andri Aedma, Lars Sebastian Antoniak, Georg Filippov, Aleks Hokkanen, Marko-Matteus Langel, Patrik Lissovenko, Tiit Matvejev, Sander Paavo, Nikita Pisarenko, Rome Pukk, Ranel Rannik, Cevin Anders Siim, Janter Suun, Carl-Joseph Suuroja, Matz Topkin, Carlos Tults, Hendrik Ütt, Rando Vainikk, Mark Tomi Wilhelm Vompa.


Võistluste ajakava:

 

 

 

 

 

 

 

 


Võistluste juhendi leiad SIIT:

Stardiprotokollid ja live-tulemused leiad SIIT: