Edukad stardid Pardikeste poolt Tartu Tähtede finaalvõistlusel

• 29.05.2018

Möödunud pühapäeval leidis Aura ujulas aset tänavuse hooaja finaaletapp võistlussarjas “Tartu Tähed”. Kohal olid ka Kalevi Ujumiskooli õpilased, kes näitasid head minekut ning astusid mitmel korral ka poodiumile.

Kolmel korral sai autasustamisel käia Ragnar Kalvet (2009 s.a), kes jäi konkurentidele püüdmatuks 25m vabaltujumises saades ajaks suurepärase 15.79. Lisaks sai Kalvet kaela veel hõbemedali 25m liblikujumises ning diplomi neljanda koha eest 25m rinnuliujumises.

Hendrik Markus Haug (2009 s.a) jätkab heal lainel seliliujumises. Tartu Tähtede finaalis saavutas ta alavõidu 25m seliliujumises tulemusega 19.34. Samal distantsil pälvis pronksmedali Kaspar Alvin ajaga 20.34. Alvin saavutas auhinnalise koha veel 25m vabaltujumises lõpetades neljandana.

Head minekut näitas Airon Pajula (2007 s.a), kes ujus 100m rinnuliujumises tubli isikliku rekordi 1.32,95 ning sai kaela hõbemedali. Kõige nooremate tüdrukute konkurentsis (2010 s.a) pälvis Marianne Kokk viienda koha 25m vabalt- ja kuuenda koha 25m seliliujumises.

Rudolf Suharov (2009 s.a) saavutas viienda koha 25m liblikujumises ja Birgit Reinaru (2009 s.a) sama pikal vabaltujumise distantsil kuuenda koha. Kalevi Ujumiskooli eest hüppasid finaalis vette veel Karl Kuldkepp, Mattias Mell, Mia Adriana Viilup, Robin Nikolajev, Kertu Eliis Kangru, Mihkel Abner.

Kõik tulemused leiad SIIT: