Laste Karika finaalis võideti medaleid ja ujuti isiklikke rekordeid

Laste Karika finaalis võideti medaleid ja ujuti isiklikke rekordeid

  • 26.05.2018

Täna, 26.05, toimus Keila Tervisekeskuses võistlussarja “Laste Karikas” finaal kuhu pääsesid iga distantsi 8-16 parimat ujujat olenevalt alast.

Ragnar Kalvet (2009 s.a) näitas head kiirust 50 m vabaltujumises tulles võitjaks ajaga 36.44. Lisaks pälvis ta veel hõbemedali 50 m seliliujumises tulemusega 42.98. Kalveti saagiks langes veel enda vanuseklassi parima ujuja karikas.

Hendrik Markus Haug (2009 s.a) oli edukas 50 m rinnuliujumises võites pronksmedali ajaga 51.70. Selles vanuseklassis kuulusid neljas-viies koht samuti meie klubi sportlastele, Rudolf Suhharov lõpetas neljandana ja Kaspar Alvin viiendana. Suhharov lõpetas neljandana veel 50 m liblik- ja Alvin viiendana 50 m vabaltujumises.

Kõige nooremate tüdrukute vanuseklassis (2010 s.a ja nooremad) võitis hõbemedali Kertu Eliis Kangru, kes lõpetas teisena 50 m liblikujumises ajaga 1.05,24. Hea võistluse tegi ka Birgit Reinaru (2009 s.a), kes medalini ei jõudnud, aga oli sellele väga lähedal. 100 m kompleksujumise lõpetas Reinaru neljandana jäädes pronksmedalistile alla vaid 26 sajandikuga. Lisaks pälvis ta veel viienda koha 50 m seliliujumises.

Esimese kuue sekka ujusid ennast 50 m rinnuliujumises veel Mia Adriana Viilup (2010 s.a) ja Airon Pajula (2007 s.a). Viilup lõpetas enda vanuseklassis viiendana ja Pajula kuuendana. Järgmise võistluse teevad meie pardikesed juba homme startides võistlussarja “Tartu Tähed” finaalis.

Kõik tulemused leiad SIIT