EELVAADE | 14. korda peetaval Tartu Kevadel on võistlustules 21 Ujumiskooli õpilast

• 13.04.2019

Sellel nädalavahetusel peetakse Tartus Aura ujulas 14. korda peetav ujumisvõistlus Tartu Kevad (50m). Kalevi Ujumiskooli värvides hüppab tänavu sel võistlusel vette 21 ujujat.

Võistlused toimuvad kahes vanuseklassis – noored (2003 P/2004 T ja nooremad) ja absoluutklass. Noored võistlevad 50- ja 100 meetristel distantsidel ning absoluutklassis lisandub eelnevatele distantsidele veel 200 meetri pikkused alad.

Meie liidritena asuvad starti Kertu Kaare, Marie Toompuu ja Nikita Pisarenko. Lisaks hüppavad vette mitmed meie parimad Noortesarja vanuseklassi ujujad eesotsas Mark Iltšišini ja Trevor Kägoga. Võistlused algavad laupäeval kell 10:30 ja 17:30 ning jätkuvad pühapäeval algusega kell 10:30.

Kalevi Ujumiskooli koondis Tartu Kevadel:

Noormehed: Lars Sebastian Antoniak, Georg Filippov, Aleks Hokkanen, Mark Iltšišin, Trevor Kägo, Nikita Pisarenko, Rannel Rannik, Kirill Tšalov, Carlos Tults, Jako Joosep Viirpuu, Jan Joonas Viirpuu, Mark Tomi Wilhelm Vompa.

Neiud: Mariangela Boitšuk, Margareta Jagomägi, Kertu Kaare, Susannah Kaul, Pille-Riin Klaassen, Kertu Pollisinski, Felicia Talamanov, Liilia Tõnisson, Marie Toompuu.

Võistluste juhendi leiad SIIT:

Postimehe LIVE ülekande leiad SIIT:

Live-tulemused ja stardiprotokollid leiad SIIT: