EELVAADE | 45 Ujumiskooli Pardikest stardib homme TYR Laste Karikas II etapil

• 16.02.2019
  • Homme toimub Keila ujulas tänavuse hooaja teine TYR Laste Karikas võistlussarja etapp. Kalevi Ujumiskooli eest on võistlustulle minemas 45 ujujat.

Hooaja avaetapil novembris jõudsid meie noored ujujad auhinnalistele kohtadele 12 korral. Võistlustules on noormehed sünniaastaga 2008 ja nooremad ning tüdrukud 2009 ja nooremad.

II etapil on kõige noorematele (2011 T/2010 P) kavas 50m rinnuli- ja seliliujumine. Aasta vanematel on võistluskavas 50m rinnuli, 50m selili, 100m kompleksi ja 100m vabalt. Kõige vanemad ujujad stardivad II etapil järgmistel aladel: 50m rinnuli, 100m kompleksi ja 200m vabalt. Iga ujuja saab startida kahel individuaalsel distantsil.

Stardis on kogu Ujumiskooli Pardikeste vanuseklassi paremik ning eelmistel võistlustel poodiumile ujunud sportlased: Ragnar Kalvet, Laura-Lota Melih, Hendrik Markus Haug, Rudolf Suharov, Ines Elisabeth Raidma ja paljud teised.

Kalevi Ujumiskooli Pardikeste koondis 17.02:

Tüdrukud: Tessa Erin Adamson, Bianka Andresoo, Saskia Asi, Diana Dusko, Elsa-Hirte Epner, Liisbet Jaamaste, Sarah Maria Kaare, Kertu Eliis Kangru, Britta Karlson, Marianne Kokk, Ida Kovanen, Katrin Mäekivi, Laura-Lota Melih, Kristin Meltsar, Ines Elisabeth Raidma, Birgit Reinaru, Laura Tõrra, Karola Vallimäe, Mia Adriana Viilup.

Poisid: Mihkel Abner, Kaspar Alvin, Martin Asser, Erik Blumfeldt, Andreas Hälvin, Hendrik Markus Haug, Ingo Jagomägi, Marten-Mattias Jõgila, Ragnar Kalvet, Joosep Kase, Kenneth Keiv, Karl Kuldkepp, Roco Laht, Robert Maasik, Verner-Vootele Mellis, Robin Nikolajev, Tormi Paananen, Rome Pukk, Patrick Rahumeel, Rudolf Suharov, Tanel Taaksalu, Tristan Türk, Teodor Uueni, Andre Vallimäe.

Võistluste juhend leitav SIIT:

Stardiprotokoll SIIT: