EELVAADE | Noortesarja III etapil hakkavad 31 Ujumiskooli õpilast jahtima finaalikohti

• 05.04.2019

Homme toimub Keila Tervisekeskuses selle hooaja viimane Noortesarja etapp kus selgitatakse viimased finaalipääsejad. Kalevi Ujumiskooli eest on võistlustules 31 ujujat.

Kuigi paljud on juba esimese kahe etapiga endale finaalipääsme lunastanud, siis homme peetaval kolmandal etapil on viimane võimalus end ujuda 1. juunil toimuvale finaaletapile. Igal distantsil pääseb finaali kolme etapi kokkuvõttes 16 kõige kiiremat ujujat (400m distantsidel 8 ujujat).

Kalevi Ujumiskooli liidriteks III etapil on eelmisel etapil kuldmedaleid võitnud Mark Iltšišin, Jako Joosep Viirpuu ja Trevor Kägo. Kõik noormehed on suutelised kohendama ka enda vanuseklassi võistlussarja rekordeid. II etapil parandas Iltšišin ligi sekundiga 100m vabaltujumise sarja rekordit 2006 s.a poiste seas.

Võistlustel saavad startida tüdrukud s.a 2005-2008 ja poisid s.a 2004-2007. Nooremad ujujad alustavad võistlust 11:00 ja vanemad ujujad 15:00.

Kalevi Ujumiskooli koondis NS III etapil:

Poisid: Jakob Adermann, Lars Sebastian Antoniak, Georg Filippov, Aleks Hokkanen, Mark Iltšišin, Kevin Martin Jaamul, Trevor Kägo, Aaron Läänesaar, Mark Erik Lavrentjev, Airon Pajula, Oliver Piller, Mark Pilv, Georg Põld, Arti Pukk, Oskar Roomet, Mattias Tõnisson, Carlos Tults, Jako Joosep Viirpuu.

Tüdrukud: Marleen Akkermann, Leeni Anderson, Annika Hälvin, Joanna Ilmarinen, Mirt Sissel Kolk, Triin Mäekivi, Katriina Metstak, Mirtel Nagel, Kertu Pollisinski, Marianne Ristmägi, Gloria Sulg, Charlize Talamanov, Charlotta Vilsar.

Võistluste juhendi leiad SIIT:

Võistluste stardiprotokolli leiad SIIT: