EELVAADE | Võistlussarja “TYR Laste Karikas” finaalis stardib 26 Ujumiskooli õpilast

• 07.06.2019

Homme, 08.06, peetakse Keila ujulas võistlussarja “TYR Laste Karikas” finaaletapp kus stardib 26 Kalevi Ujumiskooli ujujat. Finaali pääses kolme etapi kokkuvõttes iga distantsi 16 kõige kiiremat ujujat.

Finaalis hüppab vette kogu meie noorujujate paremik eesotsas etappidel mitmeid medaleid võitnud ujujatega nagu Rudolf Suharov, Rome Pukk, Ragnar Kalvet, Ines Elisabeth Raidma, Kertu Eliis Kangru jpt.

Kolme peetud etapiga novembris, veebruaris ja mais tegid meie noorujujad ühtekokku 49 auhinnalist ujumist ning finaalis loodame seda numbrit veelgi kasvatada. Finaalis on kavas vastavalt vanuseklassile järgmised alad: 100m kompleksi, 50m vabalt, 50m rinnuli, 50m selili, 100m selili, 50m liblikat, 100m vabalt, 200m vabalt.

Võistlused algavad homme Keila ujulas algusega kell 12:00. Tule ela kaasa ja aita omad võidule!

“TYR Laste Karika” koondis:

Tüdrukud: Tessa Erin Adamson, Saskia Asi, Liisbet Jaamaste, Sarah Maria Kaare, Kertu Eliis Kangru, Marianne Kokk, Laura-Lota Melih, Ines Elisabeth Raidma, Birgit Reinaru, Mia Adriana Viilup, Laura Tõrra, Diana Dusko, Karola Vallimäe, Charlotta Sophia Suuroja, Ida Kovanen.

Poisid: Mihkel Abner, Kaspar Alvin, Hendrik Markus Haug, Ragnar Kalvet, Kenneth Keiv, Karl Kuldkepp, Robert Maasik, Robin Nikolajev, Rome Pukk, Rudolf Suharov, Tristan Türk.

Võistluste juhendi leiad SIIT:

Võistluste live-tulemused leiad SIIT: