Eriline hooaeg lõpetati vägeva hooajalõpuvõistlusega

• 19.06.2020

Täna, 19. juunil toimus pikkade traditsioonidega Kalevi Ujumiskooli hooajalõpuvõistlus,  mille raames võeti mõõtu erinevatel ujumisdistantsidel ning selgitati välja julgeimad hüppetornist hüppajad.

Kavas olid kõik 50m ning 100m distantsid,  mille seast valiti välja endale meelepärane ala. Kuigi sellel korral pidime võistlused läbi viima ilma pealtvaatajate ja pöidlahoidjateta, ujuti häid tulemusi sellest hoolimata.

Kokku hüppas vette pea 150 ujujat. Võistluste esimeses osas startisid tüdrukud sünniaastaga 2009 ja vanemad ning poisid sünniaastaga 2008 ja vanemad. Teises võistluste osas võtsid üksteisega mõõtu tüdrukud sünniaastaga 2010 ja nooremad ning poisid sünniaastaga 2009 ja nooremad.

Alljärgnevalt toome välja esimese võistlusosa vanuseklasside parimad:

50m vabalt: Laurika Lint,  Birgit Reinaru,  Hendrik Ütt,  Airon Pajula
50m rinnuli: Mirtel Nagel,  Nikita Pisarenko,  Joonas Koppen
50m liblikat: Mariangela Boitšuk,  Katrin Mäekivi,  Cevin Anders Siim,  Arti Pukk
50m selili: Kertu Kaare,  Annela Sogel,  Rando Vainikk,  Mihkel Malv

100m vabalt: Laurika Lint,  Mirtel Nagel,  Marko-Matteus Langel, Joonas Koppen
100m rinnuli: Ines Elisabeth Raidma,  Nikita Pisarenko,  Mattias Mell
100m liblikat: Mariangela Boitšuk,  Katrin Mäekivi,  Cevin Anders Siim,  Arti Pukk
100m selili: Kertu Kaare,  Birgit Reinaru,  Rando Vainikk,  Mark Iltšisin

Hoolimata keerukast kevadest ning asjaolust, et basseinitreeningud algasid alles natuke rohkem kui kuu aega tagasi, saime me täna rõõmustada mitmete isiklike rekordite üle. Lisaks on hea meel teatada, et Henry Heina käe all treenival Mariangela Boitšukil õnnestus mitteametlikult alistada Juunioride EMi normatiiv 50m liblikujumises.

Kõiki väikseid ja suuri sportlasi ootas ujulast lahkudes magus üllatus Väikese TOMi jäätise näol ning väga kasulik Kalevi Ujumiskooli logo ja vinge disainiga pagasisilt, mida võistlusreisidele või laagritesse minnes oma koti külge panna.

Võistluste tulemused leiad SIIT:

Soovime kõikidele mõnusat suve algust ja jääme põnevusega ootama järgmist hooaega.