Hooaja esimene “Kõik Meie Pardikesed” võistlussarja etapp edukalt seljatatud

Hooaja esimene “Kõik Meie Pardikesed” võistlussarja etapp edukalt seljatatud

  • 19.11.2017

Möödunud pühapäeval oli Keila Tervisekeskuse ujula täis noori tulevikutegijaid, kes olid võistlustules hooaja esimesel “Kõik Meie Pardikesed” võistlussarja etapil. Ujumiskooli värvides hüppas avaetapil vette hulganisti sportlasi.

Meie edukaim oli Ragnar Kalvet (2009 s.a), kes võitis kaks medalit. Esmalt pidas ta maha tulise lahingu 50 meetri vabaltujumises, kus pingelises lõpuheitluses tuli leppida hõbemedaliga. Siiski tubli ujumine ja isiklik rekord 39.79. Seejärel oli kavas tal 50 m seliliujumine, aga paar pisikest tehnilist nüanssi “röövisid” kuldmedali. Tasuks pronksmedal tulemusega 47.26.

Lisaks tegid paljud teised meie klubi ujujad häid tulemusi ning isiklikke rekordeid kogunes samuti hulganisti. Nüüd naaseme treeninglainele ja võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” II etapp toimub 28. jaanuaril.

Kõik tulemused leiad SIIT: