Kalev Openil osutus meie parimaks Jaamul

Kalev Openil osutus meie parimaks Jaamul

  • 14.11.2017

Möödunud nädalavahetusel toimus Sõle ujulas meie klubi poolt korraldatud ujumisvõistlus Kalev Open, kuhu võistlema oli tulnud kogu Eesti paremik eesotsas Kregor Zirgi, Martin Allikvee ja Martti Aljandiga. 

Meie klubi parimaks osutus Kristina Maria Jaamul, kes sai kahe päeva jooksul kaela kolm medalit. Ta saavutas hõbemedalid 50-100-200 meetri rinnuliujumise distantsidel. Kõikidel distantsidel tuli tunnistada Eesti parima naisujuja Maria Romanjuki paremust.

Meestest jõudis poodiumile Frank Johan Ojarand. Tema saagiks jäi 200 m vabaltujumise hõbemedal, kus tuli tunnistada vaid Kregor Zirgi paremust. Kirke Penter ujus ennast pronksmedalile 200 m rinnuliujumises.

Juba taas on Ujumiskooli õpilased võistlustules sellel nädalavahetusel kui pühapäeval toimub Keila ujulas “Kõik Meie Pardikesed” I etapp.

Vaata Kalev Open tulemusi SIIT: