Hooaja esimene Laste Karika etapp edukalt seljataga

Hooaja esimene Laste Karika etapp edukalt seljataga

  • 06.11.2017

Möödunud pühapäeval toimus Sõle ujulas selle hooaja esimene Laste Karika etapp kus võistlesid lapsed sünniaastatega 2007-2010. 

Meie klubi edukaim sellel võistlusel oli Ragnar Kalvet (2009 s.a), kes astus poodiumi kõige kõrgemale astmele 50 m seliliujumises. Tema võiduajaks oli isiklik rekord 47.04. Lisaks saavutas Kalvet veel pronksmedali 50 m vabaltujumises ajaga 40.62, mis samuti noormehe isiklik rekord. Esikolmik mahtus sel distantsil vaid 27 sajandiku sisse.

Tublid olid ka meie teised ujujad. Laura-Lota Melih (2009 s.a) saavutas neljanda koha 100 m vabaltujumises ajaga 2.00,36. Kertu Eliis Kangru (2010 s.a) ujus ennast 50 m vabaltujumises kuuendaks (57.68).

Ujumiskooli teatenelik koosseisus: Airon Pajula, Kertu Eliis Kangru, Ragnar Kalvet, Laura-Lota Melih, Mirt Sissel Kolk ja Hans Kristian Prants saavutasid 6×50 m vabaltujumises seitsmenda koha.

Ujumiskooli eest tegid tublisid ujumisi veel: Marianne Kokk, Emily Kuusing, Roco Laht, Kaspar Alvin, Ingo Jagomägi, Rudolf Suharov, Hendrik Markus Haug, Robin Nikolajev, Karl Kuldkepp, Tristan Türk, Tessa Erin Adamson, Birgit Reinaru, Elsa-Hirte Epner, Kristin Meltsar, Tessa Tsirk, Robert Maasik, Gren Laht, Andreas Hälvin, Mattias Mell, Marten-Mattias Jõgila, Verner-Vootele Mellis, Kaspar Kamdron, Karola Pank, Rebecca Kreek, Marianne Ristmägi, Lisette Kuusmaa, Annika Hälvin, Teele Pallas, Andre Zahharov, Karl Jakob Jakobi, Rasmus Oks, Oskar Roomet, Aaron Peebo, Aaron Läänesaar, Renar Velav, Jakob Adermann.

Kõik võistluste tulemused leiad SIIT: