ILUSAT UJUMISHOOAEGA! Ligi 1000 last alustavad uut hooaega Kalevi Ujumiskoolis

• 02.09.2019

Kalevi Ujumiskoolis on uuel hooajal meie treeneritelt õpetussõnu saamas ligi 1000 õpilast. Kõik lapsed on jaotatud vastavalt enda tasemele erinevatesse rühmadesse – algõpetus, edasijõudnud, võistlusrühm.

Kuigi paljud võistlusrühmade õpilased alustasid enda hooaega juba augustis, siis septembris lisanduvad neile kõik meie ülejäänud õpilased. Esmakordselt tõmbavad Kalevi Ujumiskooli mütsi pähe ligi 400 ujujat, kes meiega suveperioodil on liitunud. Nüüd on meie suures perekonnas ligi 1000 ujujat.

Isegi juba enne hooaega oleme purustanud mitmeid rekordeid. Kunagi varem ei ole Kalevi Ujumiskoolis nii palju õpilasi treeninud. Samuti on meil tänavusel hooajal rekordarv treenereid. Ujumist õpetavad meie 25 andekat ja särasilmset treenerit.

Soovime kõikidele ilusat sügise algust ja edukat hooaega!

Kes veel ei ole Kalevi Ujumiskooliga liitunud, siis meie kursustel on viimased kohad jäänud, mis iga päevaga aina vähenevad. Liitumiseks vajuta siia.

Ujumiskursuste tunniplaani leiad SIIT:

Võistlusrühmade tunniplaani leiad SIIT: