Kalevi Ujumiskooli peatreeneriks nimetati Priit Aavik

• 03.09.2019

Alates 2019/2020 hooajast on Kalevi Ujumiskooli peatreeneriks Priit Aavik.

Tänavusel hooajal on Kalevi Ujumiskoolis treenimas ligi 1000 ujujat ning neile jagavad näpunäiteid 25 treenerit. “Kuna õpilasi on Ujumiskoolis palju ja et tagada kõigile võimalikult hea areng, siis oleme terve suve töötanud programmi kallal, mis nüüd uuel hooajal käima läks,” sõnas Aavik. “Oleme eesmärgid enda jaoks välja kirjutanud ning nüüd suur töö eesmärkide nimel alles algab, kuid meie treeneritel kvaliteeti jätkub ja tööd tehakse suure südamega.”

2019/2020 hooajal on Ujumiskooli õpilastel kavas erinevad vabariiklikud võistlused, võisteldakse palju ka välismaal ja rahvusvahelistel tiitlivõistlustel. “Lisaks meie võistlusrühmade ujujatele on meie jaoks väga tähtsal kohal ka alles ujumist õppivad lapsed,” märkis Aavik. “Nende arengu jälgimine on väga oluline, et kõik lapsed oleksid enda jaoks sobivas treeningkeskkonnas.”

Konkreetselt eesmärkidest rääkides, siis usub Aavik, et Kalevi Ujumiskooli on ees ootamas kahtlemata viimaste aastate kõige edukam hooaeg. “Meie jaoks oli eelmine hooaeg juba edukas ning olen kindel, et suudame sammu ja isegi kaks veelgi edasi astuda. Kindlasti tasub teistel ujumisklubidel kartust tunda, sest oleme vägeva hoo sisse saanud ja kiirus aina kasvab!”

“Lisaks meie treeneritele teevad suurepärast tööd ka direktor Kristo Krinpus ja meeletult panustab meie edusse ka õppealajuhataja ametit pidav Roger Krinpus,” kiidab Aavik. “Me oleme kokku saanud hea tiimi ning üheskoos sünnivad alati suuremad teod.”