Kalevlased Saaremaa duatlonil

• 27.09.2021

25. septembril toimus Saaremaa duatlon, mis oli ühtlasi käesoleva hooaja viimane Triatloniliidu karikasarja etapp. Karikasarjas oli kokku 10 etappi.

Kalevlastest võtsid karikasarjast osa Mirtel Kaljas, Robert Lepikson, Gregor Vainu, Klen Rätsepp, Patrik Vainu ja Robin Kattel. Poiste noorimas vanuseklassis saavutasid Klen Rätsepp ja Patrik Vainu kaksikvõidu nii karikasarja arvestuses kui ka Eesti meistrivõistluste triatloni ja duatloni arvestuses. Eesti meistriks oma vanuseklassis nii triatlonis kui ka duatlonis krooniti Klen Rätsepp. 2 koht kuulus mõlemal alal Patrik Vainule, pesamuna Robin Kattel saavutas karikasarja arvestuses 5nda koha. Mirtel Kaljas ja Robert Lepikson saavutasid karikasarja arvestuses 8. kohad ja Gregor Vainu 16. koha. Treenerina oli sportlasi toetamas Andrus Jaamul.