Kõik Meie Pardikesed I etapp + Noortesarja finaal

• 28.11.2023

Samal nädalavahetusel toimus pisematele Keilas seeriavõistluse Kõik Meie Pardikesed I etapp ning Kohtla-Järvel suurematele Noortesarja finaal. Mõlemal võistlusel olid kalevlased edukalt esindatud. Kokku saime kahelt võistluselt 18 medalit.

Noortesarja esimese medali sai kaela Elizabeth Sutt, kui 100m vabaltujumises lõpetas ta ajaga 1.06.63 teisena. Samal alal sai poiste pronksi Erik Blumfeldt ajaga 1.04.67. Tüdrukute 100m rinnuliujumise kuldmedali sai kaela Saskia Asi ajaga 1.17.70. 100m kompleksujumise pronksmedali teenis Elizabeth Sutt ajaga 1.17.48. Poiste 400m kompleksujumise hõbemedali sai Ragnar Kalvet ajaga 4.53.71. Hommikuse 4×50 kombineeritud segateateujumise tulemusena saime kolmanda koha ajaga 2.03.27, tiimi koosseisu kuulusid Hendrik Markus Haug, Saskia Asi, Karolin Ots, Rudolf Suharov. Poiste 200m vabaltujumises sai ajaga 2.19.71 kolmanda koha Erik Blumfeldt.

Kõik Meie Pardikeste esimene medal läks Brina Mankocile 50m vabaltujumises, aeg 40.37. Tüdrukute 50m seliliujumises sai Brina esikoha ajaga 45.17. Veidi vanemate neiude 50m vabaltujumises sai kuldmedali Agata Boroško ajaga 32.62. Poiste ujumise kuldmedali sai Viktor Makejev ajaga 33.50. Tüdrukute rinnuliujumise võitis oma teise kuldmedali saanud Agata Boroško ajaga 41.40. Poiste ujumises saime topeltvõidu – esikoht Hugo Bazolev 44.09 ja hõbemedal Albert Kracht 45.36. Nooremate tüdrukute rinnulis saime samuti topletvõidu – kuldmedal Arina Ostapenkole 49.16 ja teine koht Elis Allas 49.94. Nooremate poiste pronksmedali võitis Jaan Sisask ajaga 53.50. Poiste 50m seliliujumises sai Viktor Makejev oma teise kuldmedali ajaga 39.18. Lisaks medalitele jagatakse neljandale, viiendale ja kuuendale kohale ka diplomeid. Auhinnalised kohad teenisid veel: Elis Allas (50m sel viies koht), Hugo Bazolev (50sel viies koht), Feliks Nobel (50m rin neljas koht), Andre Vanasaun (50m rin viies koht), Elise Kuldkepp (50m rin kuues koht), Elizabeth Degtjarjova (25m sel kuues koht), Alexander Kracht (25m vab kuues koht).