Laste Karikas + Kõik Meie Pardikesed

Laste Karikas + Kõik Meie Pardikesed

  • 22.11.2022

Möödunud nädalavahetusel toimus meie noortel ujujatel lausa kaks võistlust. Laupäeval võistlesid meie tublid ujujad Sõle ujulas Laste Karikal, kus võideti kokku mitmeid medaleid. Pühapäeval olid meie sportlased hoopis Keilas, kus toimus Kõik Meie Pardikeste uus etapp. Sealgi võideti mitmeid medaleid. Vaatame mõlema võistluse esikolmikusse pääsenud tulemused koos üle.

Esimese medali sai Laste Karikal kaela 100 m seliliujumises kolmandaks jäänud Berith Reilson, kes läbis distantsi ajaga 1.36.80. Samal alal sai poiste hõbemedali kaela Erik Blumfedt, ajaks 1.20.75. Tüdrukute 50 m liblikujumises sai teise koha Elizabeth Sutt, kui ujus kaks basseini otsa ajaga 39.03. 100 m kompleksujumises saime kaks hõbemedalit. Tüdrukute teise koha sai Elizabeth Sutt ajaga 1.27.14 ning poiste hõbeda sai Erik Blumfeldt ajaga 1.21.86.

Kõik võistlejad: Berith Reilson, Simona Sloog, Erik Blumfeldt, Kristjan Kasemets, Adrian Irbe, Jakob Fatejev, Elizabeth Sutt, Anette Lippur.

Kõik Meie Pardikeste võistluse medaliste oli meie klubis kokku 9. Kaks kuldmedalit võitsid kaks meie tüdrukut. Brina Mankoc sai kõrgeimale poodiumi astmele astuda 25 m vabaltujumise ja 25 m seliliujumise eest, ajad vastavalt 21.29 ja 24.21. Teine topeltkuld läks Agata Boroškole, kes ujus 50 m vabalt ja 50 m rinnuli, aegadeks vastavalt 34.10 ja 43.85. Kuld ja hõbemedali sai kaela Viktor Makejev, kes ujus 50 m vabalt ja 50 m selili. Kullaajaks sai 39.58 ja seliliujumine lõppes ajaga 46.70. 50 m rinnuliujumise hõbemedali sai kaela Patrik Vainu, kes ujus välja aja 45.18. 25 m  vabaltujumise noorimate poiste pronksmedali sai kaela Karl Friedebert Agur ajaga 23.40. Neiude 50 m rinnuli kolmanda koha sai Nora Liis Rahumeel ajaga 50.45. Kuna aga sel võistlusel autasustatakse esikuuikut, siis toome välja ka kohad 4-6. Karl Friedebert Agur sai 25 m seliliujumises neljanda koha ajaga 25.96. 50 m seliliujumises sai neljanda koha Lars Luhalep ajaga 41.15. 25 m seliliujumises sai kuuenda koha Mikk Markvart ajaga 27.12. Samal alal sai neiude neljanda koha Alexia Caelyn Meitern ajaga 25.62. Lisaks pronksmedalile sai kuuenda koha 50 m seliliujumises Nora Liis Rahumeel, kui läbis distantsi ajaga 48.46. Harri Tomson sai neljanda ja viienda koha, vastavalt 50 m rinnuli- ja 50 m vabaltujumise ees, ajad 49.98 ja 39.09. Patrik Vainu sai lisaks hõbemedalile veel ühe viienda koha 50 m vabaltujumise eest, kui läbis distantsi ajaga 34.07. 50 m rinnuliujumises sai kuuenda koha Andre Vanasaun, kui lõpetas kaks basseinipikkust ajaga 53.80.

Kõik võistlejad: Karl Friedebert Agur, Elis Allas, Cara Charlotte Blaubruek, Agata Boroško, Teiti Danil, Margarita Dusko, Leo Eenma, Marten Jaamul, Maria Kaasik, Karoliine E. Käes, Robin Kattel, Albert Kracht, Elise Kuldkepp, Rasmus Maximus Kunart, Karl Martin Kurvits, Tobias Kuttner, Sofia Marie Lehtla, Lars Luhalep, Viktor Makejev, Brina Mankoc, Mikk Markvart, Alexia Caelyn Meitern, Sandra Nurme-Mcdonald, Hannes Pajumägi, Madis Pajumägi, Lyzelle Punane, Nora Liis Rahumeel, Madleen Reinans, Sanne Salonen, Jaan Sisask, Kristian Smirnov, Armin Staruhhin, Sten Suslov, Kristina Tamm, Simona Tilk, Rasmus Tomberg, Harri Tomson, Laura Liis Tõnisson, Patrik Vainu, Mete Vals, Andra Vanasaun, Anna Maria Veisson, Georg Volmer, Karl Urmas Zavatski, Maximilian Zokov, Anastasia Zokova.

Palju õnne kõigile ujujatele ja treeneritele!


Laste Karika võistluse tulemused leiad SIIT

Kõik Meie Pardikeste võistluse tulemused leiad SIIT