LIITU KALEVI UJUMISKOOLIGA: Võistlusrühmade sisseastumiskatsed toimuvad juulikuus

• 01.07.2019

8.-14. juulini toimuvad sisseastumiskatsed Kalevi Ujumiskooli võistlusrühmadesse ja katsed edukalt läbinud ujujatel on võimalik meie suure perekonnaga liituda alates 2019/2020 hooajast.

Sisseastumiskatsetele on oodatud kõik võistlustasemel ujumist tegevad sportlased kes soovivad liituda Eesti vanima ja kõigi aegade edukaima ujumisklubiga.

KUIDAS? Sisseastumiskatsetel osalemiseks saada e-mail aadressile info@ujumiskool.ee ning kirjuta mis päeval (ajavahemikus 8.-14. juuli) oleks Sinule parim aeg sisseastumiskatseteks.

KUS? Sisseastumiskatsed toimuvad Tallinnas Kalev Spa ujulas (Aia 18).

MIS TEGEMA PEAB? Sisseastumiskatsetel toimub esmalt näidistreening ning erinevaid harjutusi tehes määrab treener ujuja oskused ja taseme. Seejärel toimub ujujaga individuaalne vestlus kus räägitakse eelnevatest treeningaastatest, tuleviku väljavaadetest ja tutvustame Kalevi Ujumiskooli 2019/2020 hooaja treeningprogrammi.

MIKS? Kalevi Ujumiskooli 11 olümpialast ja läbi aegade teenitud 1000+ Eesti meistrivõistluste kuldmedalit näitab, et edu saavutamine on meil veres. 2019. aasta esimeses pooles on meie ujujad teinud vabariiklikel ja välismaa võistlustel 300+ auhinnalist esitust.

Sisseastumiskatsete tulemused antakse teada hiljemalt 18. juuliks. Lisaküsimuste korral pöörduda info@ujumiskool.ee

NB! Uue hooaja algajate ja edasijõudnute kursuste info avaldame lähipäevil!