Tõnisson teenis Rootsis toimunud “Polisen HEAD Summer Cupil” kaks medalit

Tõnisson teenis Rootsis toimunud “Polisen HEAD Summer Cupil” kaks medalit

  • 01.07.2019

Juunikuu viimastel päevadel toimus Rootsis suur ujumisfestival nimega “Polisen HEAD Summer Cup”, millest võttis osa kuus meie klubi ujujat. Parimad esitused tegi Liilia Tõnisson, kes murdis end ka kahel korral poodiumile.

Liilia Tõnisson pidas 14-15 aastaste tüdrukute vanuseklassis pingelise duelli 100m seliliujumises, kus võitja selgus viimastel tõmmetel. Tõnisson lõpetas distantsi uue isikliku rekordiga 1.12,47 ning pälvis hõbemedali. Kahte parimat jäi finišis lahutama vaid 0,24 sekundit.

Teise medali – pronksise – ujus Tõnisson välja 100m liblikujumises. Ka sel alal viis ta enda isikliku tippmargi uude sekundisse ja tulemusega 1.11,71 riputati kaela pronksmedal. Kusjuures kolm esimest mahtusid vaid 0,44 sekundi sisse. Esimese kuue sekka murdis Tõnisson end veel 400m kompleks- ning 50m seliliujumises, kus saavutas vastavalt viienda ja kuuenda koha.

Tublisid esitusi Kalevi Ujumiskooli eest tegid veel: Pille-Riin Klaassen, Charlotta Vilsar, Mark Tomi Wilhelm Vompa, Meriliis Ottis, Markus Ottis.


Kõik tulemused leiad SIIT: