Mäll, Jaamul ja Ojarand ujusid Põhjamaade meistrivõistlustel finaalis

Mäll, Jaamul ja Ojarand ujusid Põhjamaade meistrivõistlustel finaalis

  • 12.12.2015

Põhjamaade juunioride meistrivõistlustel on lõppenud teise päeva finaalid ning Ujumiskooli õpilased hoidsid nii meie klubi kui ka Eesti lippu kõrgel.

Meeste 400 m kompleksujumises kindlustas endale hommikul edasipääsu finaali Frank Johan Ojarand tulemusega 4.29.99. Õhtul suutis ta seda aega veelgi parandada ning tulemusega 4.26.40 püstitas ta uue isikliku rekordi. Tasuks kuues koht.

Kristina Maria Jaamul oli võistlustules naiste 50 m rinnuliujumises. Muide, 50 m distantsidel võistlevad nii juuniorid kui ka seeniorid koos. Jaamul saavutas finaalis auväärse 7. koha uue isikliku rekordiga 33.61.

Seliliujuja Katariina Mäll oli aktsioonis 50 m seliliujumise finaalis. Hommikul eelujumises parandas ta enda isiklikku rekordit üle sekundi viies isikliku tippmargi 29.57 peale. Finaalis tegi samaväärselt suurepärase esituse ning ajaga 29.63 jäi tema saagiks 7. koht.

Homme kell 10.30 algavad viimased eelujumises ning õhtul 18:30 jagatakse finaalides viimased medalid.