Noortesari I etapp

• 19.02.2023

Laupäeval toimus Keilas seeriavõistluse Noortsari esimene etapp. Kalevi Ujumiskooli noored panid end proovile mitmetel aladel ning tasuks saavutasid kokku 8 medalikohta. Rõõm oli näha, et teatevõistlustes on meie klubi alati kõva pingutaja ning tihti finiši nimekirja eesotsas.

Kuldmedaliga tuli koju Saskia Asi 100 m rinnuliujumises, kui lõpetas distantsi ajaga 1.21.16. Hõbemedali sai kaela Erik Blumfeldt 100 m vabaltujumises ajaga 1.08.75. Pikima kompleksujumise distantsi lõpetas teisena Ragnar Kalvet ajaga 5.04.55 ning 100 m vabaltujumises lõpetas Ragnar kolmandana ajaga 59.10. Elizabeth Sütt võitis hõbemedali 100 m vabaltujumises ajaga 1.13.11. 100 m rinnuliujumise lõpetas kolmandana Hendrik Markus Haug ajaga 1.15.90.

Teateujumises saime samuti kaks medalikohta. 13-14 aasta vanuses saavutasime teise koha ning vanuses 11-12 kolmanda koha. Distantsiks oli 4 x 50 m vabalt sega teateujumine. Nooremate tiimi koosseisu kuulusid Kristjan Kasemets, Anette Lippur, Erik Blumfeldt ja Elizabeth Sütt ning nende koguajaks oli 2.14.75. Hõbemedali teeninud tiimi kuulusid Markus Ottis, Karolin Ots, Ragnar Kalvet ja Saskia Asi, kelle tiimi lõppajaks tuli 1.54.06.

Palju õnne kõigile ujujatele ja treeneritele!