Noortesari II etapp

• 05.12.2021

Möödunud nädalavahetusel toimus seeriavõistluse Noortesari II etapp. Võistlus leidis aset Sõle ujulas. Kalevi Ujumiskooli õpilasi oli võistlustules lausa 52. Meie ujujad olid väga tublid – välja ujuti mitmeid uusi isiklikke rekordeid ning isegi medalikohti. Medaliarvestuses sai Kalev klubidest kolmanda koha 8 medaliga. Kokku oli võistlemas ujujaid 14 klubist.

Ainsa individuaalarvestuse kuldmedali saavutas Annela Sõgel 100 m seliliujumises, kui läbis distantsi ajaga 1.13.20. Teine kuldmedal Kalevile tuli 4×50 m sega kombineeritud teateujumises, Ragnar Kalvet, Rudolf Suharov, Saskia Asi ja Charlotte-Sophia Suuroja ujusid välja aja 2.15.37.

Hõbemedaleid sai Kalevi Ujumiskool samuti kaks. Esimese neist ujus välja Saskia Asi 100 m selilujumises (aeg 1.18.24) ja teise Ivan Krehov 400 m vabaltujumises (aeg 4.36.02).

Pronksmedaleid saadi lausa neli. Ivan Krehov ujus 100 m selili ajaga 1.04.59. Rudolf Suharov 100 m liblikat ajaga 1.13.28. Anna Hvorostinov 100 m liblikat ajaga 1.13.20. Annela Sõgel 100 m liblikat ajaga 1.17.20.

Võistlustest võtsid osa veel järgmised ujujad: Mihkel Abner, Meeri Marii Ahman, Kaspar Alvin, Arthur Marti Animägi, Nora Marleen Animägi, Aurora Alexandra Davydova, Diana Dusko, Joanna Maria Havamaa, Liisbet Jaamaste Ingo Jagomägi, Stever Juhandi, Sarah Maria Kaare, Mirtel Kaljas, Britta Karlson, Hella Mia Karner, Marianne Kokk, Mirt Sissel Kolk, Johanna Koppen, Ida Kovanen, Anna Kroman, Karl Kuldkepp, Helis Laane, Lilii Tereese Luisk, Robert Maasik, Kristin Meltsar, Henri Netse, Karolin Ots, Markus Ottis, Meriliis Ottis, Nikolai Prohhorenko, Rome Pukk, Patrick Rahumeel, Berit Reinaru, Birit Reinaru, Itti Ruussaar, Konstantin Shulgin, ALbert Skolnoi, Robert Suurväli, Paula Simona Tammaru, Georg Tomson, Teodor Uueni, Nora Uusen, Victoria Valge, Paul Vehm ja Iris Vilson.

Palju õnne kõigile kiiretele sportlastele ja tublidele treeneritele!

Kõik tulemused leiad SIIT