Noortesari III etapp

• 19.06.2022

Eile toimus Kohtla-Järve ujulas seeriavõistluse Noortesari III etapp. Kokku oli kalevlasi võistlustules 42. Koju tõime 7 medalit. Suur heameel oli näha tublisid ujumisi nii individuaaldistantsidel kui ka tiimialaseid pingutusi teateujumistes. Mitmetel aladel ujuti ka uusi võistlusrekordeid, mis näitab, et noorte ujujate tase on tõusmas.

Klubile esimesed medalid tõid Saskia Asi ja Charlotte-Sophia Suuroja 100 m rinnuliujumises, kui võideti vastavalt kuld ja hõbe aegadega 1.22.87 ja 1.28.90. Tihedas heitluses võitis endale pronksmedali samal alal ka Rudolf Suharov ajaga 1.19.24. Klubi esimese hõbemedali sai kaela Robert Maasik (sünniaasta 2008), alaks samuti 100 m rinnuli ning ajaks 1.13.58. 100 m kompleksujumises sai pronksmedali kaela Meeri Marii Ahman ajaga 1.20.89.

Teateujumistes saime kaks medalit. Alaks oli 4×50 m vabaltujumine, kus tiimi kuulusid kaks poissi ning kaks tüdrukut. Nooremate ujujate tiim võitis hõbemedali ajaga 1.59.14 (kullast jäi lahutama vaid 8 sajandikku ehk 0,08 sekundit) ja aasta vanemate ujujate tiim sai kaela pronksmedali ajaga 1.52.10. Nooremasse tiimi kuulusid: Saskia Asi, Karolin Ots, Rudolf Suharov ja Ragnar Kalvet. Järgmise vanuseklassi tiimi kuulusid: Nora Uusse, Annela Sogel, Teodor Uueni ja Robert Maasik.

Palju õnne kõigile ujujatele ja treeneritele!