Noortesarja finaal 2022

• 04.12.2022

Seeriavõistlus Noortesari tähistas eile pidulikku finaali. Võistlus toimus Kohta-Järve ujulas, kuhu olid kokku tulnud vanuseklasside 16 parimat noort ujujat. Ka Kalevi Ujumiskoolist oli mitmeid tublisid lapsi võistlustules. Kokku võistles 31 kalevlast. Individuaalarvestuses saime kokku 5 medalit ning  eriti ägedad ujumised olid teateujumised… Vaatame koos lähemalt.

Neiude medalikogusse panustasid kolm tüdrukut. Uhkeim medal läks kaela Saskia Asile, kui too lõpetas 100 m rinnuli esimesena ajaga 1.21.56. Pronksmedalid said kaela Birgit Reinaru 400 m kompleksujumises (ajaks 5.27.48) ja Charlotte-Sophia Suuroja 100 m seliliujumises (ajaks 1.13.81). Poiste lippu hoidsid kõrgel Ragnar Kalvet ja Rudolf Suharov, kes teenisid kahepeale kaks pronksmedalit. Ragnar ujus 200 m kompleksi ajaga 2.27.39 ja Rudolf 100 m liblikat ajaga 1.08.21. Lisaks nägime mitut väga nappi neljandat kohta ja teisigi tublisid finaliste.

Võistlusosade lõpus toimusid ka teatevõistlused. Hommikuse osa lõppu tuli 4×50 kombineeritud segateade, kus ujusid Charlotte-Sohia Suuroja, Saskia Asi, Rudolf Suharov ja Ragnar Kalvet. Tiim võitis KULDMEDALI ajaga 2.06.46, mis tähistas ka uut Noortesarja rekordit! Õhtuse osa maiuspalaks jäi 4×50 vabalt segateade, kus ujusid Sasia Asi, Karolin Ots, Markus Ottis ja Ragnar Kalvet.  Tiimi koguajaks tuli 1.24.50, mis tähistas järjekordset võitu!

Palju õnne kõigile ujujatele ja treeneritele!